تاریخچه کمپانی Infinitt
کمپانی INFINITT Healthcare Co در سال 2002 تاسیس شده و در زمینه تولید، توسعه و تحقیق نرم افزارهای تصویربرداری پزشکی و انفورماتیک تصویربرداری فعالیت دارد و در این زمینه تمامی استانداردهای لازم از جمله DICOM، HL7، HIPAA، IHE ، FDA، CE و ... را اخذ نموده است. این کمپانی دارای 10 شعبه، 38 نمایندگی انحصاری فروش، 561 کارمند (بالغ بر 120 نفر در بخش تحقیق و توسعه) و بیش از 2700 مرکز نصب شده در سراسر دنیا (امریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا و...) می باشد.
 INFINITT به-عنوان بزرگترين شركت PACS آسيايي در سال 2004 و نیز 2006 توسط شركت معتبر Frost & Sullivans انتخاب گرديد. همچنین این کمپانی، توسط كمپاني KLAS نیز طی چهارسال متوالی 2009 و 2010و 2011 و 2012 به عنوان رتبه نخست PACS در جهان (از نظرcommunication) انتخاب شده است. شرکت شیماپرتو از سال 2007 بعنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی INFINITT در ایران، ارائه خدمات سیستم INFINITT PACS به کاربران ایرانی را بعهده داشته و دارد.
 کمپانی INFINITT با بیش از 70% سهم بازار در کشور کره جنوبی، رتبه نخست فروش سیستم PACS را در این کشور داراست. تجربه بالای نصب در کشورهای مختلف دنیا و پروژه های با ابعاد مختلف و نیز خلاقیت و پیشرو بودن بعنوان استراتژی این شرکت، اهمیت به درخواست مشتریان، اصول مدیریت به روز و اخذ گواهی های معتبر بین المللی در این زمینه، نقش شایانی در جایگاه بین المللی این کمپانی داشته است بگونه ای که هدف این کمپانی دستیابی به عنوان یکی از 5 کمپانی معتبر دنیا در زمینه انفورماتیک پزشکی در سال 2014 می باشد..


اطلاعات بیشتر...
با ما همراه باشید در