شركت شيماپرتو با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه تجهيزات تشخيصي تصويربرداري پزشكي، هم اكنون مسئوليت فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات پزشكي كمپاني SHIMADZU  ژاپن، دستگاه ماموگرافي تمام ديجيتال كمپاني IMS  ایتالیا، سيستمهاي PACS  كمپاني INFINITT  كره جنوبي و چندين كمپاني معتبر بين‌المللي ديگر را عهده‌دار است.

شركت شيماپرتو با پياده سازي و استقرار سيستمهاي نوين مديريت كيفيت نظير ISO9001:2015  ، ISO13485:2012  وISO10002:2004  سعي در ارائه بهترين خدمات به جامعه پزشكي و سلامت كشور دارد.

كارخانه شیما پرتو واقع در شهرک صنعتي هشتگرد در 16 بهمن ماه سال 1385 با حضور مقامات ارشد کمپانی  SHIMADZU و مسئولين محترم وزارت بهداشت رسماً افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

  

  این  شرکت فعالیت تولیدی خود را با تولید دستگاههای رادیولوژی ساده، رادیولوژی موبایل و سی آرم بصورت SKD و سپس CKD تحت لیسانس کمپانی شیمادزو ژاپن آغاز نمود.علاوه بر این شركت شیماپرتو با توجه به نیازهای بازار ایران طراحی و ارائه سیستمهای نوین دیجیتال (Integrated Digital Solutions) را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و در حال حاضر به عنوان توليدكننده دستگاههاي راديولوژي ديجيتال در ايران اقدام به توليد طيف وسيعي از دستگاههاي  DDR منطبق با استانداردهاي جهاني نموده و در همين راستا موفق به اخذ تائيديه  CE جهت توليدات خود گرديده است .

  مشخصات بارز تولیدات کارخانه شیماپرتو :

تولید منطبق با تکنولوژی روز دنیا تحت لیسانس کمپانی شیمادزو ژاپن

تعداد بالای دستگاههای تولیدی نصب شده و در حال بهره برداری

کیفیت بالای تولید منطبق با دستورالعملها، الگوها و معیارهای کنترل کیفی کمپانی شیمادزو ژاپن

پرسنل آموزش دیده در خصوص فرایند تولید براساس تکنولوژی روز دنیا در کارخانه شیمادزو ژاپن

تحقیق، طراحی و تولید سیستمهای نوین دیجیتال رادیولوژی (Integrated Digital Solutions) مطابق با نیازهای بازار با استفاده از دانش فنی بدست آمده و بومی سازی آن

تاییدیه اداره کل تجهیزات پزشکی و تاییدیه  CE اروپا

سابقه طولانی فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای تصویربرداری

تائیدیه کیفی دستگاههای تولیدی از مراکز فروخته شده


برخي از ويژگي هاي كارخانه شيما پرتو  :

مساحت زمين كارخانه: 5500 متر مربع
مساحت ابنيه كارخانه (زير بنا): 3800 متر مربع
مساحت فضاي توليد(شامل دو سالن مجهز): 1650 متر مربع
مساحت فضاي اداري(شامل يك ساختمان سه طبقه در مجاورت سالن هاي توليد): 1630 متر مربع مساحت فضاهاي اقامتي و رفاهي پرسنل: 700 متر مربع
مساحت انبار های سر پوشیده: 760 متر مربع

همچنين اين كار خانه داراي سيستم تهويه هوا در سالن هاي توليد خود و ساير امكانات مورد نياز واحد هاي توليدي چون، سيستم هاي اطفاي حريق، جايگاه مخصوص بارگيري و تخليه با آشپزخانه صنعتي مدرن، سردخانه و ... مي باشد  .

   
   

 

با ما همراه باشید در