کلود پکس شیما پرتو

با توجه به ویژگیها و مزایای رایانش ابری ، شرکت شیما پرتو اقدام به ارائه سیستم پکس اینفینیت به صورت ابری(Cloud) نموده است و نرم‌افزارپکس به صورت سرویس((SaaS) (Software as a Service در اختیار مراکز قرار می گیرد، این سیستم می تواند در حالتهای ابر خصوصی درون بیمارستان و ابر عمومی مستقر در دیتا سنتر ارائه گردد. لازم به ذکر است این سیستم تمام ویژگیهای پکس اینفینیت را دارد با این تفاوت که نیازی به خرید لایسنس برای استفاده از پکس اینفینیت نخواهد بود و بیمارستان فقط هزینه استفاده از سیستم به ازای مطالعات(Study)   های ارسال شده را پرداخت خواهد کرد و مالکیت لایسنس در اختیار شرکت شیما پرتو خواهد بود .

مزایای کلود پکس شیما پرتو

پشتیبانی فنی Technical support

در سیستم کلود پکس شیما پرتو شما هزینه ای برای پشتیبانی سیستم پکس پرداخت نخواهید کرد .

استفاده از آخرین نسخه موجود

شرکت شیما پرتو آخرین نسخه موجود شرکت را برای شما ارائه خواهد کرد و این نسخه برای تمام مشتریان نسخه یکسانی خواهد بود .

بدون محدودیت

در سیستم کلود پکس شیما پرتو محدودیتی از نظر دسترسی ها ، تعداد مطالعات ارسالی ، اتصال دستگاه ، ایستگاههای کاری و غیره نخواهید داشت.

دسترسی آسان  و عدم محدودیت جغرافیایی Easy Access

در سیستم کلود پکس شیما پرتو بدون محدودیت جغرافیایی و با هر دستگاهی می توانید به تصاویر خود در هر لحظه دسترسی داشته باشید .

بر اساس تقاضا (pay-per-use )

هزینه پرداختی شما بر اساس تقاضا و اتفادهس شما از سیستم پکس کلود محاسبه خواهد شد.

ریسک مالی پایین با سرمایه اولیه کم (cost efficient)

در سیستم کلود پکس شیما پرتو شما نیازی به خرید لایسنس نرم افزار نخواهید داشت و در حالت ابر عمومی حتی نیازی به خرید سخت افزار نیز نخواهید داشت و بیمارستان فقط هزینه استفاده از سیستم پکس را به ازای مطالعات (Study)   ارسال شده پرداخت خواهد کرد و مالکیت لایسنس در اختیار شرکت شیما پرتو خواهد بود.اطلاعات بیشتر...
با ما همراه باشید در